O Nas

CAŁA PRAWDA O NAS

10 Lat Doświadczenia

O Nas

Możemy To Naprawić Prawie Tak Szybko, Jak Możesz To Zepsuć

Głównym celem polityki jakości naszej Firmy jest zapewnienie jak największego zadowolenia Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasi specjaliści kompleksowo doradzają przy zakupach telefonów, akcesoriów czy e-papierosów, jak również podejmują się napraw powierzonego sprzętu. Zapewniamy różnorodność oferowanych produktów i usług. Wszystkie nasze placówki charakteryzuje się podobnym wyglądem i przede wszystkim wysoką jakością obsługi Klienta. To ważne dla osób, które chcą przed zakupem porozmawiać ze sprzedawcą, poradzić się, porównać kilka telefonów i poznać zalety proponowanego asortymentu.

W Naszym salonie dostaniecie Państwo niemal wszystko do swojego telefonu. Począwszy od ładowarki, poprzez stylowe i eleganckie etui, uchwyt samochodowy, protektor ochronny na wyświetlacz, baterie, kable usb, zestawy słuchawkowe stereo oraz bluetooth, Współpracujemy z wieloma dystrybutorami przez co jesteśmy wstanie zaproponować najlepsze i najtańsze rozwiązania na rynku. Dbamy nieustannie o jakość, podnosimy stale liczbę oferowanych akcesoriów, zawsze jesteśmy w tych obszarach konkurencyjni.

Dlaczego właśnie my ?

Jakość Usług I Konkurencyjne Ceny

Stacked Broken iPhone Screens

Dzięki wieloletniemu istnieniu na rynku oraz współpracy z najlepszymi producentami,posiadamy szeroki dostęp do oryginalnych części lub najwyższej klasy zamienników (zależy od dostępności ich na rynku) co znacząco wpływa na skuteczność i koszt naprawy.

Szybki Czas Naprawy

Dbamy o Twój czas i informujemy o aktualnym stanie naprawy, niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać na miejscu.

Wyszkolony Personel

Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy podołają prawie każdej naprawie.

90 Dni Gwarancji

Gwarancja na każdy naprawiony sprzęt jest bardzo ważna, więc wybierz mądrze swój Serwis.

Wysokiej Jakości Części

W Naszych punkach napraw elektroniki używamy wyłącznie oryginalnych części lub części zamiennych najwyższej jakości.

Zobacz Nasze Naprawy

Usługi Naprawy

Elita GSM Copyright © 2021. All rights reserved.