FAQ

Masz Pytanie

Często zadawane pytania

Tak! Gwarancja na wykonaną usługę obowiązuje przez 90 dni.

Głowym atutem naszej Firmy jest BEZPŁATNA diagnoza Państwa urządzenia w czsie nie przekraczającym 72 godzin od daty przyjęcia sprzętu do diagnozy.

Na wszystkie nasze nowe telefony udzielamy 24 – miesięcznej gwarancji od daty zakupu, Każdy używany telefon posiada od 3 do 12 miesięcy gwarancji. Na wszystkie akcesoria udzielamy 12 miesięcznej Gwarancji Producenta.

Czas potrzebny na naprawę urządzenia w każdym przypadku ustalamy indywidualnie. Średni czas naprawy to jeden dzień roboczy. Na życzenie klienta naprawiamy na miejscu.

Podczas standardowej naprawy urządzenia Twoje dane nie zostaną usunięte. Będzie to jednak konieczne przy usuwaniu usterek oprogramowania. Jeśli konieczne będzie usunięcie danych i wgranie nowego oprogramowania, poinformujemy o tym fakcie przed przystąpieniem do naprawy.

Telefony naprawiamy na częściach oryginalnych i zamiennych. O wszystkim klient będzie poinformowany w trakcie wyceny i przyjmowania sprzętu do naprawy.

Tak, jak najbardziej. Nawet jeśli urządzenie nie wykazuje żadnych oznak „życia”, możemy sprawdzić przyczynę. W przypadku dalszej naprawy urządzenia w naszym serwisie diagnoza jest bezpłatna.

Usługi Naprawy

Elita GSM Copyright © 2021. All rights reserved.